שרותים מבוססי מיקום |אתר סלולרי |טופס הצטרפות
מפת אתר הוסף למועדפים Twitter Facebook
צור קשר ונציגנו ישוב אליך
שם:
דוא"ל:
טלפון:
פרסום מבוסס תוצאות » מפות גוגל

אם יש שוק שהתפתח מאוד בשנים האחרונות, הרי זהו שוק חיפוש המפות באינטרנט בכלל ובמובייל (סלולר) בפרט. הטלפון הסלולרי שלנו הוא המדיום האידיאלי לחיפוש מיקומים, מפות ושאר עניינים גיאוגרפיים. את השוק החשוב הזה מובילה גוגל בהצלחה רבה ורוב חיפושי המפות בטלפונים הסלולריים מתבצעים באמצעות גוגל. עוד על כך בכתבה הבאה.

מה זה חיפוש מפות במובייל?

לחברות רבות יש שירותי מפות באמצעותם ניתן לאתר מקומות מדוייקים של רחובות, עסקים, חנויות, מקומות ועוד. שירות המפות של גוגל הוא מפותח במיוחד וזכה להצלחה גדולה בשנים האחרונות. מחקרים רבים מראים כי אחוזים בלתי מבוטלים מהחיפושים במנועי החיפוש מתבצעים לאו דווקא בעזרת המחשב הנייד או הנייח, אלא באמצעות הטלפון הסלולרי. נתון זה אינו צריך להפתיע את כל מי שמבין בעולם האינטרנט והסלולר. כמעט לכל אדם החי בעולם המערבי יש לפחות טלפון סלולרי אחד, ורבים מהטלפונים הללו הם בעלי טכנולוגיות מתקדמות. חיפושים רבים נעשים בעזרת הטלפון הסלולרי, ובין שלל סוגי החיפושים ניתן למנות גם חיפושי מפות. גוגל שולטת כיום ביד רמה בחיפושים באמצעות המובייל, הן של מפות והן של נושאים ותחומים אחרים.

מפות גוגל2

מדוע צריך חיפוש מפות במובייל?

דמיינו לעצמכם שאתם צריכים להגיע למקום מסויים, ואין לכם מחשב נייח או את מספר הטלפון של המקום אליו אתם צריכים להגיע. כיום, באמצעות חיפוש מפות במובייל, ניתן פשוט לבצע חיפוש באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם ולהגיע לכל מקום שקיים. מנוע החיפוש של גוגל מכיר כמעט כל מקום שתוכלו לחשוב עליו ובלחיצת כפתור אחת ניתן להגיע למפה אשר תראה לכם בדיוק כיצד להגיע למחוז חפצכם.

הנתונים מראים כי כיום, כ - 40% מכלל השימושים בשירות מפות של גוגל נעשה דרך הטלפון הסלולרי, ולכן גוגל משקיעה רבות בטכנולוגיות שישפרו את השירות הזה. לאחרונה אף עקפה כמות השימושים בשירות המפות הסלולרי של גוגל את כמות השימושים באמצעות מחשבים אישיים. זהו בהחלט נתון מדהים המראה כי הגלישה באינטרנט באמצעות הסלולר צוברת תאוצה רבה, ונכון להיום, למעלה מ - 150 מליון אנשים בעלי טלפון סלולרי נעזרים בשירות המפות המקוון של גוגל!

מפות גוגל1

Stratomedia Stratomedia.co.il בניית אתרים Local Opportunity Local-Opportunity.com Local SEO