שרותים מבוססי מיקום |אתר סלולרי |טופס הצטרפות
מפת אתר הוסף למועדפים Twitter Facebook
צור קשר ונציגנו ישוב אליך
שם:
דוא"ל:
טלפון:
שירות גוגל מקומות מצליח מאוד בעולם ורבים חיכו שהשירות הפופולארי הזה של גוגל יגיע גם לישראל. ואכן, סוף סוף זה קורה! בסוף חודש מרץ הגיע לישראל אחד מהשירותים המפורסמים והאיכותיים ביותר של גוגל - שירות גוגל מקומות (הנקרא גם גוגל מפות). אין המדובר בגרסה המלאה של השירות, אך גם זו התחלה... כעת, לאחר שהשירות "עשה עלייה", קשה מאוד לעצור את ה"באז", ובעלי עסקים רבים צפויים להיעזר בשירות החשוב הזה. בקרוב צפוי להגיע לישראל גם שירות גוגל סטריט וויו (Google Street View). למידע נוסף בתחום, ניתן לפנות לחברת MapMe, העוסקת בתחום של שיווק סלולרי המבוסס על קידום מקומי. לחברת MapMe יש ידע וניסיון רב בשימוש בשירות גוגל מקומות.
שירות גוגל מקומות הוא שירות חדשני, מתקדם ואיכותי אשר יכול לסייע רבות לעסק שלכם. אם אתם רוצים להופיע גבוה לא רק בתוצאות החיפוש האורגניות, אלא גם בגוגל מקומות, כדאי לכם להצטרף לשירות החדש ולקדם את עצמכם במעלה הדירוג.
השילוב בין האינטרנט לעולם הסלולרי הוא שילוב מנצח בעשור השני של המאה ה- 21. ואכן, תחום האתרים הסלולריים תופס תאוצה גם בישראל וחברות רבות מקימות לעצמן אתרים סלולריים במקביל לאתרי האינטרנט הרגילים שלהן.
אם יש לכם עסק קטן, בינוני או אפילו גדול אתם בוודאי מחפשים דרכים שונות ומגוונות על מנת לשווק ולקדם אותו בהצלחה. הדרכים המסורתיות הן פרסום, יחסי ציבור ושיווק ישיר והדרכים החדשות יותר הן שיווק באמצעות האינטרנט ובעיקר הקמת אתרי אינטרנט שיווקיים.
בכתבה קודמת הסברנו כיצד לפתוח כרטיס עסק בשירות החדש והחשוב "גוגל מקומות" אשר הגיע לישראל לאחרונה, כאשר לעסק שלכם יש סניף בודד או מספר מועט של סניפים. במקרים אלו, ההרשמה היא פשוטה ויש להקפיד על ההוראות באתר של גוגל מקומות (אותם פרטנו בכתבה פתיחת כרטיס עסק בגוגל מקומות).
בחודש אוגוסט אישרה הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע (במשרד המשפטים) לחברת גוגל להפעיל בישראל את השירות המפורסם והמצליח שלה (אך גם מעורר המחלוקת) Google Street View. לאחר בחינה של הנושא שנמשכה מספר חודשים ולא מעט דיונים, החליטה הרשות לאפשר לחברת גוגל להפעיל את ניידות הצילום הרבות שלה במרחב הציבורי בישראל וכך להוציא לפועל את השירות המצליח גוגל סטריט וויו גם אצלנו.
תחום החיפוש התפתח מאוד בעשור האחרון ולמעשה שינה את פניו. גוגל עדיין שולטת בעולם החיפוש, אך בעוד בעבר החיפושים היו מבוססים על חיפושים כלליים, ללא ציון איזור מסויים או עיר מסויימת, בשנים האחרונות המגמה היא לעבור לחיפוש מקומי. וכאשר החיפוש הוא מקומי גם הקידום צריך להיות מקומי... מהו בעצם חיפוש מקומי? חיפוש של עסק מסויים במקום מסויים בארץ או בעולם. חברת MapMe מתמחה בקידום עסקים על בסיס חיפוש מקומי, ובמיוחד קידום עסקים בשירות החדש הנקרא גוגל מקומות, המבוסס על חיפוש מקומי. על קידום מקומי בכתבה הבאה.
באמצעות קידום לוקאלי לעסקים (קידום מקומי) תוכלו להפוך את אתר האינטרנט של העסק שלכם למוכר יותר (וגם לפופולארי יותר) לגולשים חדשים רבים, וכך להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם. תחום הקידום הלוקאלי מתחיל לצבור תאוצה בישראל, בעיקר מאז עברו גולשים רבים לחיפוש לוקאלי, כלומר חיפוש של בתי עסק לפי האיזור בו הם נמצאים. שירותים רבים (כמו שירות גוגל מקומות שמגיע בימים אלה לישראל) מבוססים על חיפוש וקידום לוקאלי. עוד על נושא חשוב זה בכתבה הבאה.
קידום לוקאלי הוא הקידום הפופולארי ביותר כיום ועסקים רבים עוברים אליו בשנים האחרונות. קידום לוקאלי הוא יעיל יותר, תורם יותר לבית העסק ולא פחות חשוב מכך - אפקטיבי יותר עבור ציבור הגולשים. באמצעות קידום לוקאלי (הנקרא גם קידום מקומי), תוכלו להביא את האתר של העסק שלכם למקומות הראשונים בגוגל בזמן מהר מאוד יחסית וללא השקעה כספית גדולה מדי. עוד על קידום לוקאלי בכתבה הבאה.
QR CODE הוא כלי שיווקי חדיש ואיכותי, אשר מופיע על גבי פלטפורמות שונות כקוד סריקה הניתן לקריאה באמצעות צילומו על ידי טלפון סלולרי חכם. זוהי "המילה האחרונה" בתחום השיווק הסלולרי, וניתן באמצעותו לשווק ולקדם עסקים וכן לפרסם מוצרים מגוונים. את הברקוד הזה, ניתן כאמור לקרוא באמצעות אייפון או טלפונים סלולריים חכמים אחרים והוא יכול להכיל בתוכו קישור לטקסט, קישור אינטרנטי, טלפון, קופון ועוד. כיום, קיימות אפליקציות רבות לטלפונים סלולריים המיועדות לקריאת QR CODE. האפליקציות הללו מזהות קישורים, מספרי טלפון ועוד וניתן באמצעותן לבצע פעולות רבות.
ברקוד לסריקה בסלולרי, הידוע גם בשם QR CODE, תפס מקום של כבוד בישראל בשנה האחרונה, אך עדיין, לא מספיק אנשים, צרכנים ובעלי עסקים מכירים את הכלי הנהדר הזה. באמצעות ברקוד לסריקה בסלולרי ניתן לעשות אין ספור פעולות, לקדם את העסק שלכם ואף לקבל הנחות ולהשוות מחירים בין עסקים שונים. עסקים רבים משתמשים כיום בברקוד לסריקה בסלולרי והכלי הזה הפך לפופולארי במיוחד בישראל בשנה האחרונה.
חנות וירטואלית היא למעשה אתר אינטרנט בו ניתן למכור מגוון מוצרים האתר מורכב מממשק ניהול ואתר מעוצב אותו הלקוחות רואים
בתהליך ההרשמה של העסק שלכם לשירות גוגל מקומות יכולות להיווצר בעיות מסוגים שונים אשר בדרך כלל נובעות מטעויות של בעל העסק בתהליך ההרשמה. חברת גוגל מקפידה מאוד על כללי איכות מסויימים בעת תהליך ההרשמה ומי שלא עומד בכללים הללו, ההרשמה של העסק שלו לא תיקלט במערכת או תעוכב. חשוב להבין כי שגיאות או הפרות של כללי האיכות של גוגל מקומות יכולים בהחלט לעכב את תהליך הרישום או אפילו לגרום לכך שהרישום ייפסל. כל מי שרוצה שהעסק שלו ייקלט בגוגל מקומות כמה שיותר מהר, חייב להקפיד ולשמור על כל הכללים. בכתבה זו נפרט אודות טעויות נפוצות בתהליך הרישום העלולות לגרום לעיכובים מיותרים. מומלץ לקרוא בעיון את הטיפים הבאים וכך להימנע מטעויות מיותרות!
גוגל מקומות הוא שירות חדש וחשוב של חברת גוגל שיכול לסייע לכם לשווק את עסק שלכם בצורה מוצלחת ומהירה. לא כולם בישראל מכירים את גוגל מקומות, אך בחו"ל השירות הזה תפס תאוצה גדולה בשנים האחרונות. כעת, מגיע השירות גם לישראל וכל מי שרוצה להגיע ללקוחות רבים וחדשים מוזמן להיעזר בו. מומלץ מאוד להתייעץ חברת MapMe, העוסקת בתחום השיווק הסלולרי. חברה זו תוכל לסייע לכם לקדם את העסק שלכם בגוגל מקומות בצורה מוצלחת. להלן 8 סיבות מדוע כדאי לכם להצטרף לגוגל מקומות:
אם גולש כלשהו יחפש ביטוי הקשור לעסק שלכם, יש סיכוי שהוא יגיע אליכם, אם אתם מופיעים בגוגל מקומות. כמובן שלמקדמי האתרים יש עבודה חשובה לעשות בקידום של העסק שלכם לעומת עסקים מתחרים.
על מנת שהעסק שלכם יהיה משוייך לשירות גוגל מקומות, צריך כמובן להירשם. עליכם לפתוח כרטיס עסק בו ירוכזו כל הפרטים החשובים אודות העסק שלכם. גם אם גוגל כבר איתר את העסק שלכם, כדאי מאוד לאמת את הפרטים, על מנת שיופיעו הפרטים הנכונים שלכם. אז כיצד נרשמים?
• העולם של היום עובר מחיפוש כללי לשירותים מבוססי מיקום • כל חיפוש חמישי הוא חיפוש מקומי (Local Search) ! • Google משנה את כללי המשחק! בקרוב, את המקומות הראשונים יתפסו תוצאות מבוססי מיקום. התוצאות האורגניות תופענה לאחר התוצאות הממומנות והתוצאות מבוססות המיקום. דפי זהב ו- 144 ייעלמו מהמקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.
שירותים מבוססי מיקום - LBS - מספקים מענה הרלוונטי למיקומו הפיזי של הגולש. שירותי LBS מתאפשרים באמצעות טכנולוגיה המאתרת במדויק את מיקומם של מכשירים סלולריים מתקדמים על ידי חברות הסלולר ובזכות אפליקציה רלוונטית כגון גוגל מפות.
כולם יודעים שעל מנת שהאתר שלכם יתקדם במעלה מנועי החיפוש יש לבצע פעולות איכותיות של קידום אתרים. יש כאלה שמבצעים את פעולות הקידום הללו בעצמם, ויש עסקים אשר נעזרים במקדמי אתרים מקצועיים. לאחרונה נוספה נישה חשובה נוספת, לתחום הרחב של קידום אתרים באינטרנט - קידום עסקים בגוגל מקומות.
אם יש שוק שהתפתח מאוד בשנים האחרונות, הרי זהו שוק חיפוש המפות באינטרנט בכלל ובמובייל (סלולר) בפרט. הטלפון הסלולרי שלנו הוא המדיום האידיאלי לחיפוש מיקומים, מפות ושאר עניינים גיאוגרפיים. את השוק החשוב הזה מובילה גוגל בהצלחה רבה ורוב חיפושי המפות בטלפונים הסלולריים מתבצעים באמצעות גוגל. עוד על כך בכתבה הבאה.
גוגל הוא מנוע החיפוש המצליח ביותר בעולם ואת זאת כולם יודעים. כל מי שרוצה למצוא ערך מסויים יכול למצוא אותו בקלות בעזרת גוגל. כל מה שצריך לעשות זה לכתוב בגוגל את הערך שמחפשים (או ערך דומה), למשל - "צימרים בצפון" או "עורכי דין בירושלים" ומנוע החיפוש המתוחכם הזה יביא אתכם לאין ספור תוצאות.
מי צריך אתר סלולרי? כל אדם, ארגון, חברה, פורטל או גוף יכולים להיעזר רבות באתר סלולרי. בין אם אתם עסק של איש אחד, משרד של מאות או אלפי עובדים, משרד ממשלתי מכובד, בית מלון אינטימי או כל עסק אחר...
פרסום מקומי לעסקים Local-Opportunity.com Local SEO